Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR

Dlaczego Ala Ma Kota?

Zespół Ala ma kota to ponad 150 zaangażowanych, wykształconych i oddanych nauczycieli, specjalistów i pracowników.

 

Wspólnie dbamy o ciepłą, wspierającą, życzliwą atmosferę. Pracownicy Ala ma kota, przy wsparciu zarządu, stale rozwijają swoje kompetencje, uczestniczy w kursach, szkoleniach i warsztatach.

W specjalnych nauczycielskich programach mentoringowych łączymy energię młodego zespołu z doświadczeniem starszych stażem nauczycieli. Większość naszej kadry to również świadomi rodzice.

Wychowawcy dbają o harmonijny rozwój swoich podopiecznych, doceniają indywidualne potrzeby każdego z nich. Staramy się, by zajęcia Ala ma kota były ciekawe, pobudzały aktywność intelektualną, inspirowały do samodzielnego odkrywania świata i zadawania ważnych pytań.

Partnerami w wychowywaniu młodych ludzi są dla nas rodzice i opiekunowie. Mamy świadomość Państwa potrzeb i oczekiwań. Dziękując za zaufanie, dbamy o utrzymanie bliskiego i dobrego kontaktu z osobami dla dzieci najbliższymi. Wiemy, że wychowując młodych ludzi, wpływamy na to, w jakim świecie będziemy żyć. Chcemy, by ten świat był światem życzliwości, pełnym miłości, szacunku, bezpieczeństwa i ciepła. Właśnie te wartości towarzyszą nam w codziennej pracy.

Kontakt

W przedszkolach oznaczonych  prowadzimy również żłobki.
×
×