Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR

Cennik

Aby pobrać cennik oraz kartę zgłoszeniową, należy wypełnić poniższy formularz. Opracowanie zostanie Państwu przesłane automatycznie w zwrotnej wiadomości na podany w formularzu adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Ala ma kota; 02-815 Warszawa, ul. Żołny 63 A.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Ala ma kota; 02-815 Warszawa, ul. Żołny 63 A.
Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody prosimy o kontakt telefoniczny
Wiek dziecka
Proszę o wysłanie:

Kontakt

W przedszkolach oznaczonych  prowadzimy również żłobki.
×
×