Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Aktualności
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
08
Mar

Publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącą przyjmowania i nauki dzieci ukraińskich w publicznych szkołach w Polsce.

07
Wrz

Zaczynamy nowy rok szkolny. Ostatni przyniósł na świecie wiele zmian, dlatego, świadomi nowych potrzeb rodziców, zaplanowaliśmy dla dzieci wartościowe zajęcia dydaktyczne, autorskie programy, imprezy i warsztaty.

13
Sie

1 września 2022 r. otwieramy nowe dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota House of Montessori (już 10 w Warszawie). W doskonałej lokalizacji w nowoczesnym Biurowcu Forest (na granicy Żoliborza i Woli) przy ul. Burakowskiej.

31
Maj

Już od 20 lat organizujemy dzieciom dobry czas w letnie miesiące. Startujemy 1 lipca, zapraszamy dzieci które skończyły 2,5 roku. Oferujemy pakiety na dwa miesiące (lipiec, sierpień), tygodniowe lub na wybrane dni.

16
Maj

Zależy nam, aby dzieci ze spokojem i pewnością siebie wyruszyły do szkoły. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu – już prawie 20-letnim –  stworzyliśmy i z sukcesami realizujemy program „Dobry start do szkoły – Zerówka w Ala ma kota/House of Montessori”.

×
×