Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Aktualności
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
20
Sty

Myślisz już o przedszkolu, zastanawiasz się, które wybrać, gdzie Twój Skarb będzie czuł się najlepiej, tak prawie jak u mamy i taty, a Ty będziesz mógł/mogła ze spokojem iść do swoich zajęć, do pracy. Wiemy, że to ważne wybory, przecież chodzi o Wasze dzieci, znamy te obawy i niepokoje, które prawdopodobnie czujecie.  Mamy coś dla […]

01
Wrz

Zaczynamy nowy rok szkolny. W przedszkolach Ala ma kota, jak zawsze, zaplanowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia dydaktyczne, warsztaty, autorskie programy i fantastyczne imprezy.

08
Mar

Publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącą przyjmowania i nauki dzieci ukraińskich w publicznych szkołach w Polsce.

13
Sie

1 września 2022 r. otwieramy nowe dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota House of Montessori (już 10 w Warszawie). W doskonałej lokalizacji w nowoczesnym Biurowcu Forest (na granicy Żoliborza i Woli) przy ul. Burakowskiej.

31
Maj

Już od 20 lat organizujemy dzieciom dobry czas w letnie miesiące. Startujemy 1 lipca, zapraszamy dzieci które skończyły 2,5 roku. Oferujemy pakiety na dwa miesiące (lipiec, sierpień), tygodniowe lub na wybrane dni.

×
×