Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Aktualności
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
31
Maj

Już od 20 lat organizujemy dzieciom dobry czas w letnie miesiące. Startujemy 1 lipca, zapraszamy dzieci które skończyły 2,5 roku. Oferujemy pakiety na dwa miesiące (lipiec, sierpień), tygodniowe lub na wybrane dni.

16
Maj

Zależy nam, aby dzieci ze spokojem i pewnością siebie wyruszyły do szkoły. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu – już prawie 20-letnim –  stworzyliśmy i z sukcesami realizujemy program „Dobry start do szkoły – Zerówka w Ala ma kota/House of Montessori”.

01
Maj

DZIEŃ OTWARTY w Przedszkolach Ala ma kota i House of Montessori  8 czerwca. Temat warsztatów dla dzieci – PRZYRODA W LESIE Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem.

23
Lis

Niezależnie od wyzwań i zmian jakie przyniosły globalne wydarzenia ostatnich miesięcy, jak zwykle w przedszkolach Ala ma kota, zaplanowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia dydaktyczne, autorskie programy, imprezy i warsztaty. Jeśli tylko będzie to bezpieczne, to zaprosimy ciekawych gości i pojedziemy na  wycieczki w wyjątkowe miejsca.

26
Maj

W tym roku Dzień Mamy świętowaliśmy nieco inaczej niż zwykle.

×
×