Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Aktualności
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
23
Lut

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Odwiedziny w Ala ma kota to doskonała okazja do poznania nauczycieli i obejrzenia przedszkola. Opowiemy o tym, co nas wyróżnia, porozmawiamy o naszych programach autorskich. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Temat warsztatów dla dzieci: SKARBY NATURY. 20 kwietnia wszystko na temat przyrody w lesieBędzie ciekawie, mądrze i […]

23
Lis

Niezależnie od wyzwań i zmian jakie przyniosły globalne wydarzenia ostatnich miesięcy, jak zwykle w przedszkolach Ala ma kota, zaplanowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia dydaktyczne, autorskie programy, imprezy i warsztaty. Jeśli tylko będzie to bezpieczne, to zaprosimy ciekawych gości i pojedziemy na  wycieczki w wyjątkowe miejsca.

26
Cze

Zależy nam, aby dzieci w Ala ma kota osiągały wysoką dojrzałości do kolejnego etapu edukacyjnego – tzw. dojrzałość szkolną.

26
Maj

W tym roku Dzień Mamy świętowaliśmy nieco inaczej niż zwykle.

02
Kwi

Drodzy, od prawie 20 lat w naszych przedszkolach Ala ma kota zajmujemy się dziećmi. Uznaliśmy, że w tym trudnym czasie, poza organizowaniem dzieciom zajęć online #zostanwdomu chcemy zrobić coś jeszcze.

×
×