Zapraszamy na wakacje w Ala ma kota
Już od 20 lat organizujemy dzieciom dobry czas w letnie miesiące. Startujemy 1 lipca, zapraszamy dzieci które skończyły 2,5 roku.
Oferujemy pakiety na dwa miesiące (lipiec, sierpień), tygodniowe lub na wybrane dni.

Na to lato przygotowaliśmy następujące przedszkolne atrakcje na miejskie wakacje:
  • Dobra zabawa i wakacyjna nauka. Nasz autorski, pełen kolorów i atrakcji program edukacyjny „Morza i oceany”.
  • Dzieci poznają fascynujący, podwodny świat. Dowiedzą się czy delfiny „mówią”, po co ośmiornicy macki, ile zębów ma rekin, czy każdy błazenek ma na imię Nemo oraz kto mieszka w rafie koralowej.
  • Będziemy rozwijać kreatywne myślenie, doskonalić umiejętności czytania, malować, grać w gry planszowe i podwórkowe.
  • Codzienne zabawy na świeżym powietrzu w naszych przedszkolnych ogrodach i na placach zabaw.
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim.
  • Pyszne i zdrowe posiłki przygotowane w naszej przedszkolnej kuchni przez panie kucharki, które wiedzą, co dzieci lubią najbardziej.
  • Opieka, troska, zaangażowanie doświadczonego Zespołu wychowawców i pedagogów.
  • A to wszystko w bezpiecznych warunkach epidemiologicznych.
Dyrektorzy wybranego przez Państwa Przedszkola Ala ma kota (9 lokalizacji w Warszawie) odpowiedzą na wszystkie pytania.
Wygodna – Anin kom. 506 070 792
Nasielska – Grochów kom. 516 855 543