Cze
Wyniki Konkursu Wild Cat Challenge

Ogłaszamy, że zwycięzcą drugiej edycji konkursu Wild Cat Challenge są Przedszkolaki i wychowawca Marta Roszak z „Przedszkola w Kasztanowym Parku” z Poznania. Przygotowali wspaniałe przedstawienie „WHAT A WONDERFUL WORLD”.

Zwycięskie nagranie urzekło komisję walorami językowymi i artystycznymi. Dzieci zostały bardzo dobrze przygotowane do wystąpienia w przedstawieniu, wspaniale interpretowały swoje kwestie i pięknie śpiewały.

Nagroda za zajęcie I miejsca to edukacyjne materiały Playtime Starter, książki z serii Classic Tales, a także gadżety ufundowane przez firmę Oxford.

Otrzymaliśmy 39 zgłoszeń z przedszkoli z całej Polski.

Przyznaliśmy także trzy wyróżnienia dla: Przedszkola Ala ma kota przy ul. Altowej 5, Przedszkola Samorządowego nr 34 w Krakowie oraz Przedszkola Świętej Jadwigi w Bydgoszczy. Dla Was nagrody ufundowało wydawnictwo „Pearson Longman”, „Mother Goose Time”, „Oxford” „Macmillan” oraz „Moje Bambino”.

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu oraz hasłem głównym było NATURE RANGERS (Strażnicy Przyrody).

18 maja 2016 zebrała się komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Siwiak – metodyk nauczania języka angielskiego w przedszkolach Ala ma kota, Monika Bajko – dyrektor przedszkola dwujęzycznego Ala ma kota, Karolina Prokopowicz – specjalista ds. rozwoju i organizacji w Przedszkolach Ala ma kota, Maria Michalska – dyrektor przedszkola dwujęzycznego Montessori Ala ma kota. Wybór nie był prosty, gdyż wszystkie nagrania spełniały kryteria konkursowe i dodatkowo każde z nich było wyjątkowe i zachwycało.

Głównymi kryteriami oceny była poprawność językowa, nad którymi czuwała Pani Aleksandra, filolog języka angielskiego. Kolejnymi był ruch sceniczny, kostiumy, dekoracje oraz montaż, o których najwięcej mogła się wypowiedzieć Pani Karolina, tancerka i choreograf.

Bardzo dziękujemy wydawnictwom za ufundowanie wspaniałych nagród. Nagrody zostaną wysłane pocztą. Wszystkie przedszkola, które wzięły udział w konkursie otrzymają piękny dyplom. Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Zespół Ala ma kota

WYNIKI PIERWSZEJ EDYCJI