Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
24
Gru
Wszystko, czego Wam potrzeba

Głośne świąteczne piosenki, te same amerykańskie filmy ze świątecznym tematem przewodnim w telewizji, ogrom jedzenia, którego nie da się przejść i szaleństwo prezentów, czyli rzeczy, które już dzień po świętach przeceniają o połowę na wyprzedaży. Tego nie życzymy Wam na te Święta.

Życzymy Wam…

Zatrzymania się nad prostymi rodzinnymi historiami, nad tym, kto jest wokół i poczucia, że dobrze, że jest.

Wspólnego nakrywania stołu dla tych, których kochacie i którzy spotkają się przy nim, aby dzielić się tym co ważne. Wspólnego szykowania potraw i ulubionych rodzinnych dań. Zdobienia i dekorowania, ale bez napięcia, że musi być idealnie.

Abyście więcej niż prezentów dostali poczucia i zapewnienia, że jesteście ważni, że nie musicie zasługiwać na prezenty pod choinką, bo jesteście wystarczający tacy, jacy jesteście.

Prezentów: prostych, rozwijających, w które ktoś włożył więcej serca niż portfela i takich, którymi nie traci się zainteresowania wraz z wyczerpaniem się w nich baterii.

Spacerów po lesie, takich za rękę z dziadkami, którzy opowiedzą wnukom o odgłosach przyrody, liściach i śladach zwierząt na śniegu.

Przestrzeni do świętowania tych wyjątkowych dni w roku tak jak chcecie, a nie tak ja należy. Obdarowywania siebie czasem, miłością i życzliwością.

Pięknych Świąt!

Zespół Ala ma Kota

×
×