Sty
Poznajcie przedszkole. Warsztaty dla dzieci, spotkania dla rodziców

Myślisz już o przedszkolu i zastanawiasz się, które wybrać, gdzie Twoje dziecko będzie czuło się dobrze, a Ty ze spokojem pójdziesz  do swoich zajęć, do pracy.

W lutym ruszamy z cyklicznymi warsztatami adaptacyjnymi dla wszystkich dzieci, które chcą dołączyć do naszego przedszkola. „Mikstury Tekstury” to zajęcia sensoryczno – artystyczne odpowiednie dla dzieci w każdym wieku.

Będziemy eksperymentować, wąchać, dotykać, a czasem też smakować. Będziemy rozbudzać kreatywność, rozwijać zmysły, brudzić się i doskonale się bawić.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. Spotkania adaptacyjne pozwolą na poradzenie sobie ze stresem związanym ze zmianą, jaką jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej. Dzieci będą miały okazję pobawić się z nami i poznać Nauczycielki, a Rodzice obejrzeć przedszkole „od kuchni” oraz porozmawiać z kadrą.

Sprawdźcie, która lokalizacja najbardziej Wam pasuje – w zakładce kontakt –  zadzwońcie, aby dowiedzieć się o terminy oraz porozmawiać o szczegółach.

Liczba miejsce jest ograniczona, bo zależy nam na tym, aby każdy czuł się dobrze i miał tyle czasu na rozmowę i zabawę, ile potrzebuje.