Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
20
Sty
Poznajcie przedszkole. Warsztaty dla dzieci, spotkania dla rodziców

Myślisz już o przedszkolu, zastanawiasz się, które wybrać, gdzie Twój Skarb będzie czuł się najlepiej, tak prawie jak u mamy i taty, a Ty będziesz mógł/mogła ze spokojem iść do swoich zajęć, do pracy.

Wiemy, że to ważne wybory, przecież chodzi o Wasze dzieci, znamy te obawy i niepokoje, które prawdopodobnie czujecie.  Mamy coś dla Was.

Od lutego, w ostatnim tygodniu każdego miesiąca, organizujemy cykliczne warsztaty adaptacyjne.

Dzieci będą się świetnie bawić, poznają swoje nowe ciocie/nauczycielki, spotkają inne dzieci, zwiedzą przedszkolne sale. Do takiego znanego i przyjaznego miejsca chętnie będą wracać. Zadbamy też o Was. Porozmawiamy, odpowiemy na wszystkie pytania, a Wy sprawdzicie, czy to najlepsze miejsce dla Waszej Rodziny.
Mikstury Tekstury” to warsztaty sensoryczno – artystyczne, które zaprojektowaliśmy z myślą o dzieciach w każdym wieku. Będziemy rozbudzać kreatywność i doświadczać wszystkimi zmysłami. Trochę też brudzić się, ale wiadomo, że bez tego, to trudno o dobrą zabawę.
Kilka ważnych informacji organizacyjnych:

1. Spotykamy się w każdy ostatni tydzień miesiąca, startujemy w lutym.

2. Sprawdźcie, która lokalizacja i termin najbardziej Wam pasuje: alamakota.edu.pl/kontakt i zapiszcie się wysyłając e-maila

Liczba miejsce jest ograniczona, bo zależy nam na tym, aby każdy czuł się dobrze i miała tyle czasu na rozmowę i zabawę, ile potrzebuje.

3. CENA: 50 zł/ dziecko, rodzeństwa: 30 zł/ dziecko

Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy, to koszt zajęć będzie odliczany od pierwszego czesnego.

4. Polecamy wygodny strój, który można wybrudzić – niekoniecznie będzie nadawał się do prania oraz dodatkowy strój na przebranie wybawionego dziecka po zajęciach.
×
×