Kwi
Wakacyjna oferta Ala ma kota

Szanowni Państwo,
wakacje w Warszawie wcale nie muszą być nudne, a Państwo nie muszą martwić się zamkniętym przedszkolem Waszych najmłodszych dzieci.

W Ala ma kota od 13 lat organizujemy letnie atrakcje dla dzieci. W zależności od Państwa potrzeb proponujemy opiekę tygodniową lub w pojedyncze dni.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 2,5-5 lat
DO WSPÓLNEJ WAKACYJNEJ ZABAWY
„BAJKA W PODRÓŻY”

Startujemy już 25 czerwca

W tym roku podczas letnich miesięcy zapraszamy dzieci w podróże po bajkowych krainach.

Naszą letnią wyprawę zaczniemy wcale nie „za górami za lasami”, ale dużo bliżej, bo w oddalonym o 250 km od Warszawy Pacanowie. Następnie w towarzystwie Włóczykija zwiedzimy Dolinę Muminków, a potem wpadniemy w odwiedziny do Kubusia Puchatka do Stumilowego Lasu. Gdy będziemy zmęczeni wypijemy zimną lemoniadę na tarasie Willi Śmiesznotki, w której mieszka Pippi Langstrumpf ze swoim przyjacielem – małpką Panem Nielssonem. A gdy dopadnie nas głód – to we Włoszech zjemy pyszne spaghetti w towarzystwie Pinokia i jego Taty – Dżepetto.

Pobawimy się także na pachnącej łące z Pszczółką Mają, a na leśnej polanie z Krecikiem. Być może spotkamy tam też Maszę i jej wielkiego Przyjaciela (Niedźwiedzia).  Czeka nas też kosmiczna wyprawa, bo na planecie B 612 odwiedzimy Małego Księcia.

Podczas naszych bajkowych podróży dzieci będą też uczyć się języka angielskiego. Stworzymy wspólnie  „mini rozmówki”, czyli podręczny słownik języka angielskiego przydatny w każdej – dalekiej i bliskiej – podróży.

Zapewniamy również: profesjonalną opiekę kadry naszego przedszkola z ponad 15-letnią tradycją, smaczne i zdrowe posiłki przygotowane na miejscu,
przestronne miejsce i bezpieczne place zabaw.

Dodatkowe informacje o naszej ofercie wakacyjnej uzyskacie Państwo u Dyrektora wybranej placówki Przedszkola Ala ma kota. Dane adresowe znajdują się w zakładce KONTAKT na naszej stronie internetowej

Do zobaczenia
Zespół Ala ma kota

Dear Sir or Madam, Dear Parents,

holidays in Warsaw do not have to be boring and you shall not be worried if your youngest children’s preschool or school is closed.

Depending on your needs, we offer weekly or daily childcare.

ALL CHILDREN AGED 2,5 – 5 YEARS
ARE WELCOME TO JOIN OUR HOLIDAY JOURNEY CALLED „READ & TRAVEL”

We are already starting on June, 25th

This summer, we invite children for a journey across fairy lands.

Our summer trip will not start once upon a time in a faraway land but very near – in Pacanów, 250 km from Warsaw. Then, in the company with Snufkin we will visit Moominland. The following place will be Ashdown Forrest where we are going to visit Winnie-the-Pooh.  Once we are tired, we shall drink lemonade sitting on a terrace of Villa Villeculla where Pippi Longstocking lives tohether with her friend Mr. Nilsson, a monkey. Once we are starving, we shall eat delicious spaghetti in company with Pinocchio and his father – Mister Geppetto.

Moreover, we are going to play on a fragrant meadow with Maya the Bee, as well as on a forest clearing with the Little Mole. We might also meet Masha and her huge friend (the Bear). We hope you are ready for a space expedition because we are going to visit the Little Prince, living on the plant B 612.

We will travel and meanwhile we shall learn English. We are going to create together a handy dictionary that will be useful for both long and short journeys.

Furthermore, we guarantee: professional childcare served by an experienced stuff of teachers working in our preschool that has 15 years tradition; delicious and healthy meals – all prepared in our preschool kitchens; spacious and safe playgrounds.

Any further information about our holiday offer you can find contacting the director of a chosen Ala ma kota preschool. All contact details are on our website in the tab KONTAKT

Best regards,
Director of Ala ma kota preschool