Gru
Tworzymy teatr po angielsku

W przedszkolach Ala ma kota, w ramach zajęć dodatkowych, odbywają się warsztaty teatralne na temat różnych profesji. To w pełni anglojęzyczne zajęcia teatralne.

Na zajęciach rozmawiamy o wszystkim, co dotyczy zawodów, takich jak policjant, kucharz, strażak, fryzjer, lekarz itd. W każdym miesiącu przedstawiamy inny zawód. Dzieci uczą się wcielać w różne role i odgrywać scenki z dialogami w języku angielskim. Podczas zajęć rozpoznają swoje emocje i uczą się je akceptować oraz przeżywać w bezpieczny sposób. Dodatkową atrakcją jest możliwość wykonania kostiumów, scenografii i rekwizytów podczas panelu plastycznego.

Dzięki metodzie dramy kształtuje się osobowość dziecka, rozwija kreatywność i wyobraźnia.

One of additional activities we offer in Ala ma kota are DRAMA LESSONS IN ENGLISH. These classes are fully in English. The subjects of the lessons are professions, such as a policeman, a cook, a firefighter, a hairdresser, a doctor… Every month is dedicated to one profession. Children learn how to play roles and practice English using dialogues. During drama classes they get to know their emotions, they learn how to accept them and reveal them in a safe way. Additional attraction for Children is a possibility to prepare on their own costiumes, scenography and promps during  art workshops.

Thanks to drama method the child’s personality is created. Moreover, creativity and imagination are developed.

ZOBACZ GALERIĘ