Pomagamy szkole w Gambii

Kiedy nasi współpracownicy wrócili z Gambii i opowiedzieli o problemach z którymi boryka się jedna z nauczycielek w tamtejszej szkole, to uznaliśmy, że chcemy i możemy pomóc. Zebraliśmy  1225 zł i 72 gr oraz 10 euro!

To była też dobra okazja, aby pokazać dzieciom, że dzięki pracy i otwartości możemy pomóc tym, którzy tej konkretnej pomocy potrzebują. W kwietniu podczas zajęć języka angielskiego przedszkolaki Ala ma kota poznawały Gambię i uczniów ze szkoły, prowadzonej przez panią Sunkary Manneh. Byliśmy z nimi w mailowym kontakcie.

Dzieci z Ala ma kota przygotowały prace plastyczne, które wspaniali Rodzice z Ala ma kota chętnie kupowali na kiermaszu. Zebrane pieniądze wysyłamy do szkoły do Gambiina wyposażenie sali, pomoce naukowe i naprawę dachu uszkodzonego przez wichurę. Dziękujemy za ofiarność.

Zespół Ala ma kota

Prezentacja szkoły w Gambii