Budujemy Ala ma kota / House of Montessori na Służewcu

Drodzy Mieszkańcy i Pracownicy Służewca, cieszymy się, że już niedługo będziemy Waszymi sąsiadami.

Przedszkole Ala ma kota już od 15 lat uczy i bawi najmłodszych warszawiaków. A już 1 września 2018 r. otworzymy nasze nowe, jedenaste przedszkole, w biurowcu Adgar Bit na warszawskim Służewcu. Budujemy je starannie i bezkompromisowo.

Ala ma kota / House of Montessori w Adgar Bit to:
Edukacja:

• sprawdzony program edukacyjny Marii Montessori prowadzony przez profesjonalną kadrę,
  • wykształceni, doświadczeni i uśmiechnięci nauczyciele,
  • dwujęzyczny program nauki języka polskiego i angielskiego,
  • autorskie programy,
  • pomoce naukowe i materiały Montessori wykonane przez najlepszych europejskich dostawców.

Lokal:

• 600 m2 nowoczesnej starannie zaprojektowanej powierzchni w nowoczesnym biurowcu,
  • ogromne – 70 m2; jasne sale,
  • proste, estetyczne wyposażenie w stylu skandynawskim,
  • duże, otwierane okna przez które zawsze widać zieleń i niebo,
  • nowoczesna wentylacja i klimatyzacja,
  • własna kuchnia,
  • przedszkolny plac zabaw,
  • zapewniamy transport do/z przedszkola własnym busem.

Obiecujemy:

• stwarzać dobrą atmosferę oraz warunki sprzyjające nauce i poznawaniu świata,
  • uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach związanych z dziećmi i edukacją najmłodszych,
  • wspierać Rodziców i Opiekunów oraz dzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami.

Start:
1 września 2018r., a może wcześniej. O dokładnych datach będziemy informować na bieżąco.

As we are billingual – we would also like to invite all children that do not speak Polish. We are ready to offer international environment for kids and their families. Enroll today.

Zapraszam, zapisz swoje dziecko już dziś:

+48797 043 023