Paź
Angielski w Ala ma kota

W roku szkolnym 2020/21 kontynuujemy naukę języka angielskiego na dotychczasowych zasadach – czyli zapewniamy przedszkolakom codzienny kontakt z językiem i kulturą angielską.

W Ala ma kota angielski towarzyszy dzieciom nie tylko w czasie zajęć dydaktycznych, ale także przy codziennych czynnościach każdego dnia. Zatrudnieni przez nas nauczyciele angliści przebywają z Przedszkolakami podczas zabaw na świeżym powietrzu, posiłków, wycieczek, swobodnej zabawy itp.

Więcej informacji nauce języka w przedszkolach Ala ma kota będziecie otrzymywać Państwo w osobnym mailu na początku każdego miesiąca. Zakres przyswojonego przez dzieci materiału językowego prawdopodobnie nierzadko wykroczy poza tematy wiodące każdego miesiąca. Aby ułatwić Państwu śledzenie postępów, do wysyłanych informacji załączamy karty pracy oraz propozycje Family Activities/Zabaw związanych z naszym tematem, które możecie Państwo realizować w domu.

W naszych Przedszkolach regularnie czytamy dzieciom książki w języku angielskim np. w ramach poobiednich zajęć BOOKTALKING.