Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR

Kadra

Marcelina Paniuta-Jankowska
rytmiczka, choreograf
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi i przez 6 lat byłam tam wykładowcą. Prowadzę zajęcia z tańca, techniki ruchu i improwizacji fortepianowej. Od 12 lat z ogromną radością pracuję z dziećmi.
Współpracuję z teatrami w całej Polsce w charakterze choreografa, korepetytora wokalnego i akompaniatorki.
Moją misją w Ala ma kota jest: przybliżać dzieci do różnych gatunków muzycznych i uwrażliwiać je na muzykę kreowaną na żywo.
Monika Bajko
dyrektor przedszkola
Tu nie ma rutyny, nie da się wszystkiego zaplanować i zastosować jednego wzoru. Tu każdy dzień jest inny, każde dziecko jest wyjątkowe i dlatego w przedszkolu pracują ludzie z otwartymi głowami i sercami. Moją kreatywność ćwiczę też poza pracą dzieląc czas z moim małym synkiem i mężem. A ciało trenuję samotnie, na szaleńczej zumbie.
Magdalena Michalewska-Szyjko
dyrektor przedszkola
W mojej pracy stawiam na doświadczenie, sprawdzone zasady i zaangażowanych ludzi. Praca z dziećmi jest wymagająca, ale to też nieskończone pokłady satysfakcji. Kiedy nie jestem w Ala ma kota jestem blisko mojej rodziny, podróżuje, tworzę.
Magdalena Mowczun
dyrektor przedszkola
Każdego dnia z moim Zespołem tworzymy miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. Zależy mi, by razem z rodzicami przedszkolaków wychowywać pewnych siebie i świadomych swojej wartości ludzi. Poza pracą znajduję czas dla siebie i bliskich, który pozwala z nową energią i pomysłami wracać do codziennych, przedszkolnych zadań i wyzwań.
Mirosława Sondej
ciocia kucharka
Z całego serca dbam o to, aby zdrowe posiłki ułożone w jadłospis przez dietetyka, były smaczne i dobrze podane. Zdarza się, że nasze przedszkolaki w weekendy zamawiają u rodziców dania, które ja serwuję w Ala ma kota od poniedziałku do piątku. To dla mnie największy komplement! Zdradzę jeszcze, że chętnie dzielę się swoimi przepisami.
Aktualności Facebook

Kontakt

×
×