Home
Powrót
Edusmyki - zajęcia dla dzieci
w wieku od 6 miesięcy
Odkrywamy i wspieramy rozwój talentów, zwracając szczególna uwagę na prawo do indywidualności każdego człowieka. Wspieramy wychowywanie pewnych siebie, radosnych i wyrażających swoje emocje i pragnienia młodych ludzi.

Dlaczego Edusmyki?

Dlaczego my
EduSmyki to projekt edukacyjno-rozwojowy Fundacji Ala ma kota. Prowadzimy sieć przedszkoli. Przez 10 lat zaufało nam ponad dwa tysiące rodziców. Pomagamy rozwijać poznawcze, fizyczne, emocjonalne i społeczne umiejętności dzieci.
Odpowiednie miejsce
EduSmyki odbywają się w miejscach: kolorowych i jasnych, oddziałujących na wszystkie zmysły; bardzo przestronnych bo cenimy ruch; czystych i bezpiecznych, zaopiniowanych pozytywnie przez straż pożarną i sanepid, bo cenimy zdrowie oraz bardzo nowoczesnych.
Eksperci z pasją
EduSmyki prowadzą wykształceni, kreatywni i serdeczni wychowawcy, specjaliści oraz instruktorzy. Nasz program, oparty na wiedzy cenionych w świecie ekspertów, to paleta zajęć, ćwiczeń i zabaw, których rytm wyznacza kalendarz (pory roku, święta, uroczystości).
Rodzice partnerami
EduSmyki to czas i miejsce, w którym w pełnym zaufaniu odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania i dylematy. Kto pyta, nie błądzi. Pokażemy Wam, jak mądrze, kreatywnie i radośnie przeżyć najważniejszy czas w życiu dziecka. Bo każde dziecko ma tylko jeden start.
Galeria zdjęć
Aktualności Facebook
Zapisy

Kontakt

® Ala Ma Kota 2020
×
×