mar
Sensoraki –  otwarte zajęcia sensoplastyki ODWOŁANE

Na czas ogłoszenia przez rząd polski zagrożenia epidemicznego odwołujemy zajęcia. Kolejne terminy podamy w późniejszym czasie. Zdrowia dla Wszystkich!

Zapraszamy dzieci, które rozpoczną swoją przedszkolną edukację do wspólnej zabawy i poznawania świata. Zapraszamy na zajęcia raz w miesiącu – od lutego do czerwca.

Na zajęciach sensoplastyki:
* używamy sensorycznych materiałów – tylko bezpiecznych produktów spożywczych,
* dajemy wygodną przestrzeń,
* rozwijamy wszystkie zmysły, kompetencje interpersonalne i kreatywność dzieci.

Kiedy dzieci będą bawić się na Sensorakach, Rodzice będą mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami, poznać nasze przedszkola, materiały edukacyjne, na których pracujemy, będzie można zajrzeć do kuchni, łazienki i na plac zabaw. Jesteśmy dla Was otwarci!

Kiedy i gdzie (prosimy o wcześniejsze zapisy)? Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola Ala ma kota w najbardziej dogodnej – jednej z jedenastu – lokalizacji w Warszawie.

KALENDARZ NA MARZEC

4 marca – Bruzdowa – Wilanów (kom. 512 499 838)

23 marca – Pistacjowa  – Ursynów (kom. 506 059 659)

25 marca – Nasielska – Grochów (kom. 516 855 543)
26 marca – Konstruktorska – Służewiec (kom. 797 043 023)
27 marca – Żołny – Ursynów (kom. 502 542 424) Altowa – Ochota (kom. 507 150 513)
31 marca – Inflancka – Śródmieście (kom. 789 154 645) Al. Jerozolimskie – Ochota  (kom. 517 902 904)

Sensoraki to zajęcia w Ala ma kota oparte na sensoplastyce. Korzystając z bezpiecznych materiałów sensorycznych dajemy dzieciom dużo wolności w wyrażaniu swoich potrzeb i emocji. Nasz wykwalifikowany Zespół w czasie zajęć wspiera budowanie świadomości dzieci w zakresie własnego ciała i przestrzeni. Wpływamy na rozwój mowy i ruchu. Dzieci realizując plastyczne cele, doświadczają poczucia sukcesu. Dzięki wspaniałej zabawie budujemy pozytywne skojarzenia dzieci z przedszkolem, co wspiera rodziców w adaptacji przedszkolnej.