Sty
Wspieramy ważne akcje

Dzieci, Rodzice i Zespół Ala ma kota przy ul. Nasielskiej – przyłączyliśmy się do akcji „Nie bądź Sknera”.

Akcja o tej wdzięcznej nazwie po raz pierwszy odbyła się w grudniu 2014 roku. Jej pomysłodawczyniami są dwie przyjaciółki, które po prostu chciały pomóc dzieciom.
Udało się wówczas zebrać: 361 opakowań pampersów, 1541 słoiczków z obiadkami i deserkami, 799 opakowań chusteczek nawilżanych, 93 opakowania podkładów higienicznych oraz ok 50 sztuk innych art spożywczych i środków higienicznych.

W kolejnych latach, dzięki wsparciu ludzi o wielkim sercu, udało się wspomóc wiele instytucji, rodzin, a przede wszystkim chorym i porzuconym dzieciom.
W grudniu i my – Dzieci, Rodzice i Zespół Ala ma kota przy – przyłączyliśmy się do akcji.
Wasze serca i hojność są ogromne. Dziękujemy!