Cze
Wakacje w Ala ma kota

Wakacje w Warszawie wcale nie muszą być nudne. W przedszkolach Ala ma kota / House of Montessori od kilkunastu lat organizujemy letnie atrakcje dla dzieci.
W zależności od Państwa potrzeb proponujemy opiekę  tygodniową lub w pojedyncze dni.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 2,5-5 lat DO WSPÓLNEJ WAKACYJNEJ ZABAWY Z WIERSZAMI JULIANIA TUWINA I JANA BRZECHWY

Startujemy 1 lipca

W tym roku podczas letnich miesięcy wspólnie z dziećmi będziemy szukać odpowiedzi na trudne pytania:

• Kto mieszkał na Wyspach Bergamutach?
  • Gdzie były okulary Pana Hilarego?
  • W którym wagonie było sześć fortepianów?
  • Czy u fryzjera można kupić pół kilo sera?

Podczas wakacyjnych zajęć poznamy warzywa, które mieszkają na straganie, poćwiczymy pracę zespołową wyrywając rzepkę, spróbujemy nagrać własny program radiowy, który wyemitowany będzie na antenie Ptasiego Radia i zaśpiewamy piosenki wspólnie z Panem Tralalińskim. Stworzymy unikalne prace plastyczne, których bohaterami będą mieszkańcy ZOO, pojedziemy na wycieczki i będziemy świetnie bawić się na świeżym powietrzu biorąc udział w grach podwórkowych.

Zapewniamy: profesjonalną opiekę kadry naszego przedszkola z ponad 15-letnią tradycją, smaczne i zdrowe posiłki przygotowane na miejscu,
przestronne miejsce i bezpieczne place zabaw oraz codzienny kontakt z językiem angielskim.

Dodatkowe informacje o naszej ofercie wakacyjnej uzyskacie Państwo u Dyrektora wybranego Przedszkola Ala ma kota. Dane adresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy i do zobaczenia

Zespół Ala ma kota