Home
SR
Strefa Rodzica
Powrót
    SR
Zawsze najświeższe wiadomości z życia naszego przedszkola.
Zobacz, co u nas słychać!
22
Maj
Półkolonie w Ala ma kota i House of Montessori

Już 1 lipca, jak co roku, ruszamy z wakacyjnymi atrakcjami dla dzieci pt. „Kolorowe wakacje”.

Proponujemy opiekę tygodniową lub miesięczną dla dzieci w wieku 2,5-6 lat. Jeśli przedszkole Twojego dziecka jest zamknięte w czasie wakacji, to skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do naszej letniej przygody. Dzieci będą aktywnie spędzać czas, rozwijać swoje talenty, kreatywność i nawiązywać nowe przyjaźnie. Będą brać udział w aktywnościach artystycznych, naukowych i sportowych.

Oferta wakacyjna naszego przedszkola to również: wspaniała zabawa w grupie rówieśników, opieka profesjonalnej kadry pedagogicznej, nauka języka angielskiego, smaczne posiłki przygotowywane na miejscu, gry i zabawy w ogrodzie, kąpiele pod kurtynami wodnymi na terenie naszych placów zabaw, wycieczki w ciekawe miejsca.

Aby zapisać dziecko, zapraszamy do kontaktu z dogodną dla Państwa lokalizacją (zakładka kontakt). Dyrektorzy wybranego Przedszkola odpowiedzą na wszystkie pytania. Będzie nam miło, jeśli o naszej wakacyjnej ofercie poinformujecie Państwo także swoich znajomych. Wiemy, że wiele przedszkoli publicznych, jak i niektóre niepubliczne, są zamknięte w okresie wakacyjnym, więc być może będą zainteresowani wakacyjną profesjonalną opieką nad dziećmi.

 

×
×