Lis
Nagraliśmy płytę dla Miśka [VIDEO]

Już od środy – 11 grudnia  można nabyć naszą świąteczną płytę dla Miśka.
Płyta „Przyjaciele Ala ma kota dla Miśka” dostępna jest w DWÓCH wersjach: DVD z teledyskami oraz CD do słuchania przy wigilijnym stole, ubieraniu choinki czy w samochodzie.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój i będzie wspaniałą pamiątka lub prezentem gwiazdkowym. Wierzymy, że dzięki niej uda się choć trochę pomóc Rodzicom Michałka w zbieraniu funduszy na jego leczenie.

Nasza płyta nie jest przeznaczona do sprzedaży – to płyta „cegiełka”  w zamian za płytę bardzo prosimy o DAROWIZNĘ. Cała zebrana przez nas kwota zostanie przekazana rodzicom Michała.

Dzieci o tym, dlaczego nagrały tę płytę:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam ją wydać. Pani Małgosi, Panu Patrykowi i Pani Marcelinie, którzy uczyli nas śpiewać; Paniom nauczycielkom, które codziennie ćwiczyły z Dziećmi i przygotowały „świąteczną atmosferę” już na początku listopada w naszych przedszkolach; Panu Marcinowi Guli – naszemu producentowi oraz jego ekipie (operatorom kamer) Tomaszowi Zielińskiemu i Dawidowi Krysztofińskiemu oraz Robertowi Sojce (montażyści)e i Panu Piotrowi naszemu grafikowi… i przede wszystkim NASZYM MAŁYM WIELKIM ARTYSTOM.

O naszej akcji w TVP: