Wrz
Ala ma kota / House of Montessori na Służewcu otwarte!

Drodzy Mieszkańcy i Pracownicy Służewca, cieszymy się, że już jesteśmy Waszymi sąsiadami.

Przedszkole Ala ma kota już od 15 lat uczy i bawi najmłodszych warszawiaków. Od poniedziałku 17 września 2018 r. czekamy na Was w Adgar Bit na warszawskim Służewcu. Dziękujemy całemu Zespołowi, a w szczególności Pani Katarzynie i Agacie za wielką pracę i serce przy tym ważnym projekcie.

Ala ma kota / House of Montessori w Adgar Bit przy ul. Konstruktorskiej to:
Edukacja:

• sprawdzony program edukacyjny Marii Montessori prowadzony przez profesjonalną kadrę,
  • wykształceni, doświadczeni i uśmiechnięci nauczyciele,
  • dwujęzyczny program nauki języka polskiego i angielskiego,
  • autorskie programy,
  • pomoce naukowe i materiały Montessori wykonane przez najlepszych europejskich dostawców.

Lokal:

• 600 m2 nowoczesnej starannie zaprojektowanej powierzchni w nowoczesnym biurowcu,
  • ogromne – 70 m2; jasne sale,
  • proste, estetyczne wyposażenie w stylu skandynawskim,
  • duże, otwierane okna przez które zawsze widać zieleń i niebo,
  • nowoczesna wentylacja i klimatyzacja,
  • własna kuchnia,
  • przedszkolny plac zabaw,
  • zapewniamy transport do/z przedszkola własnym busem.

Obiecujemy:

• stwarzać dobrą atmosferę oraz warunki sprzyjające nauce i poznawaniu świata,
  • uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach związanych z dziećmi i edukacją najmłodszych,
  • wspierać Rodziców i Opiekunów oraz dzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami.

Zapraszam, zapisz swoje dziecko już dziś:

+48797 043 023
konstruktorska@alamakota.edu.pl