Nasze lokalizacje Zapisz dziecko Cennik Dla firm Dla dostawców Praca w Ala ma kota
Do strony głównej

Nasze lokalizacje

.

Warszawa

Wybierz lokalizację klikając na logo przedszkola

ul. Elbląska 15/17 (Garden Plaza) Al. Jerozolimskie 181 C (Adgar Park West) ul. Nasielska 32 ul. Wygodna 4 ul. Bronowska 32 ul. Altowa 5 ul. Bruzdowa 95 G ul. Pistacjowa 16 ul. Żołny 63 A

Przedszkole Ala ma kota - Elbląska

ul. Elbląska 15/17 (Garden Plaza)
01-747 Warszawa - Żoliborz
tel. 517 90 30 07
elblaska@alamakota.edu.pl
ZAPRASZAMY JUŻ OD 15 LIPCA 2014 R. Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Jerozolimskie

Al. Jerozolimskie 181 C (Adgar Park West)
02-222 Warszawa - Ochota
tel. 517 90 29 04
jerozolimskie@alamakota.edu.pl
ZAPRASZAMY JUŻ OD 15 LIPCA 2014 R. Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Nasielska

ul. Nasielska 32
04-336 Warszawa - Grochów
tel. 22 610 67 90
tel. 516 85 55 43
nasielska@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Wygodna

ul. Wygodna 4
04-622 Warszawa - Anin
tel. 22 616 43 56
tel. 506 07 07 92
wygodna@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Bronowska

ul. Bronowska 32
03-995 Warszawa - Wawer
tel. 22 613 49 24
tel. 506 08 00 70
bronowska@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Altowa

ul. Altowa 5
02-386 Warszawa - Ochota
tel. 22 658 48 68
tel. 507 15 05 13
altowa@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Bruzdowa

ul. Bruzdowa 95 G
02-991 Warszawa - Wilanów
tel. 22 465 56 93
tel. 512 49 98 38
bruzdowa@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Pistacjowa

ul. Pistacjowa 16
02-797 Warszawa - Ursynów
tel. 22 855 49 35
tel. 506 05 96 59
pistacjowa@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację

Przedszkole Ala ma kota - Żołny

ul. Żołny 63 A
02-815 Warszawa - Ursynów
tel. 22 899 19 16
tel. 502 54 24 24
zolny@alamakota.edu.pl Galeria Pokaż lokalizację