gru
Zajęcia otwarte „Warsztaty Świętego Mikołaja”

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-4 lata wraz z rodzicami na „Warsztaty Świętego Mikołaja” do Ala ma kota.

Świąteczną atmosferę buduje się przez bycie blisko z tymi, którzy są dla nas ważni, kultywowaniem świątecznych zwyczajów, grudniowymi zapachami (choinki, pomarańczy, pierników). Tak powstają wspomnienia do których tak chętnie wracamy w dorosłym życiu. Podarujmy dzieciom i sobie taki niezapomniany wspólny czas.

W pięciu przedszkolach Ala ma kota przygotowaliśmy warsztaty, których tematem przewodnim będzie wykonywanie ozdób świątecznych oraz zdobienie pierniczków.

W dniu 02.12.2017 r., w godzinach 10:00-11:30

• Ala ma kota przy ul. Bruzdowej 95G zaprasza dzieci z Wilanowa i Zawad

W dniu 09.12.2017 r., w godzinach 10:00-11:30

• Ala ma kota przy Al. Jerozolimskich 181 C zaprasza dzieci z Ochoty
  • Ala ma kota przy ul. Nasielskiej 32 zaprasza dzieci z Grochowa i Anina
  • Ala ma kota przy ul. Żołny 63 A zaprasza dzieci z Ursynowa
  • Ala ma kota przy ul. Bronowskiej 32 zaprasza dzieci z Wawra

Mając na uwadze komfort dzieci i rodziców konieczne są zapisy: mail i numer telefonu przedszkola organizującego w kontakcie na stronie głównej Ala ma kota (przy mapie na dole strony).
Koszt materiałów: 30 zł/50 zł (rodzeństwo – 2 dziecko)
Zależy nam na tym, aby stworzyć komfortową atmosferę. Dlatego orosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę.

Do zobaczenia
Zespół Ala ma kota