lut
Zajęcia adaptacyjne –
5 zmysłów

5 zmysłów – widzę, czuję, poznaję to cykl zajęć dla najmłodszych w przedszkolach Ala ma kota.
Zapraszamy Dzieci, które rozpoczną swoją przedszkolną edukację do wspólnej zabawy i poznawania świata. Od ponad 15 lat pomagamy Dzieciom i Rodzicom w adaptacji przedszkolnej. Mamy na to sprawdzone sposoby. Razem będziemy eksperymentować: smakować, wąchać, dotykać, obserwować i nasłuchiwać.

Kiedy najmłodsi będą odkrywać świat – Rodzice będą mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami, poznać nasze przedszkola, materiały edukacyjne, na których pracujemy, zajrzeć do kuchni, łazienki i na plac zabaw. Jesteśmy dla Was otwarci!

Najbliższe zajęcia już w lutym
21.02 środa, godz.16:00 • Nasielska
22.02 czwartek, godz.15:30 • Altowa • Bruzdowa• Pistacjowa • Żołny
24.02 sobota, godz.10:00 • Jerozolimskie
26.02 poniedziałek, godz.15:30 • Bronowska
27.02 wtorek, godz.10:00 • Inflancka
28.02 środa, godz.15:00 • Wygodna

Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola Ala ma kota w najbardziej dogodnej – jednej z dziewięciu – lokalizacji w Warszawie (adresy w kontakcie)
Wszystkie zajęcia trwają 1,5 godziny.
Koszt: 30 zł za dziecko, 50 za rodzeństwo
Zapewniamy drobny poczęstunek.
Już dziś mamy wpływ na przyszłość naszych Dzieci.

Do zobaczenia
Zespół Ala ma kota