gru
Miasteczko Wilanów. Przedszkole i żłobek Ala ma kota/House of Montessori

Drodzy mieszkańcy Miasteczka Wilanów i okolic. Już niedługo będziemy Waszymi sąsiadami.

Przedszkole Ala ma kota od 15 lat uczy i bawi najmłodszych warszawiaków. Z tej okazji wczesną wiosną otworzymy nasze nowe, dziesiąte przedszkole, w Miasteczku Wilanów – biurowiec Royal Wilanów. Budujemy je wyjątkowo starannie i bezkompromisowo.
Ala ma kota / House of Montessori w Royal Wilanów to:

Edukacja:

• sprawdzony program edukacyjny Marii Montessori prowadzony przez profesjonalną kadrę,
  • wykształceni, doświadczeni i uśmiechnięci nauczyciele,
  • dwujęzyczny program nauki języka polskiego i angielskiego,
  • autorskie programy,
  • pomoce naukowe i materiały Montessori wykonane przez najlepszych europejskich dostawców.

Lokal:

• 660 m2 nowoczesnej starannie zaprojektowanej powierzchni w nowoczesnym biurowcu klasy A plus,
  • ogromne – 70 m2;  jasne sale,
  • proste, estetyczne wyposażenie w stylu skandynawskim,
  • duże, otwierane okna przez które zawsze widać zieleń i niebo,
  • nowoczesna wentylacja i klimatyzacja,
  • własna kuchnia,
  • przedszkolny plac zabaw oraz możliwość korzystania z placu miejskiego Royal Wilanów,
  • zapewniamy transport do/z przedszkola własnym busem.

Obiecujemy:

• stwarzać dobrą atmosferę oraz warunki sprzyjające nauce i poznawaniu świata,
  • uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach związanych z dziećmi i edukacją najmłodszych,
  • wspierać Rodziców i Opiekunów oraz dzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami.

Start:

Wczesna wiosna 2018 r. O dokładnych datach będziemy informować na bieżąco.
As we are billingual – we would also like to invite all children that do no speak Polish.  We are ready to offer international environment for kids and their families.

Zapraszam:
+48797 043 023