Kwi
Zajęcia adaptacyjne –
5 zmysłów

Zapraszamy na kolejne spotkania – w maju – na temat słuchu.

Bardzo się cieszymy, że możemy spotkać się z Dziećmi i Rodzicami, którzy nie znają jeszcze naszego przedszkola. Choć nie spotykamy się jeszcze na co dzień, to mamy ogromną satysfakcję ze spotkań podczas zajęć otwartych. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność na zajęciach w maju. TAK ODKRYWALIŚMY ZMYSŁ WĘCHU https://bit.ly/2HpiNUa
Zapraszamy na kolejne spotkania – w maju – na temat słuchu. 5 zmysłów – to cykl zajęć dla najmłodszych w przedszkolach Ala ma kota.

Zapraszamy Dzieci, które rozpoczną swoją przedszkolną edukację do wspólnej zabawy i poznawania świata. Od ponad 15 lat wspieramy Dzieci i Rodziców w adaptacji przedszkolnej. Mamy na to sprawdzone sposoby. Razem będziemy eksperymentować: smakować, czuć, dotykać, obserwować i nasłuchiwać.
Kiedy najmłodsi będą odkrywać świat – Rodzice będą mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami, poznać nasze przedszkola, materiały edukacyjne, na których pracujemy, zajrzeć do kuchni, łazienki i na plac zabaw. Jesteśmy dla Was otwarci!
Najbliższe zajęcia na temat ZMYSŁU SŁUCHU już w maju:

16.05. – środa
Jerozolimskie – 10:00
Pistacjowa – 15:00
Wygodna – 15:00
23.05 – środa
Nasielska – 16:00
24.05 – czwartek
Altowa – 15:30
Bruzdowa – 15:30
Żołny – 15:30
28.05 – poniedziałek
Bronowska – 15:30
29.05 – wtorek
Inflancka – 10:00

Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola Ala ma kota w najbardziej dogodnej – jednej z dziewięciu – lokalizacji w Warszawie. KONIECZNE ZAPISY http://bit.ly/2nDarvW
Zajęcia trwają 1,5 godziny; prosimy o przybycie 10 min. przed godziną rozpoczęcia zajęć
Koszt: 30 zł za dziecko, 50 za rodzeństwo
Dbamy o komfort dzieci – prosimy o zmianę obuwia.
Zapewniamy drobny poczęstunek.
Już dziś mamy wpływ na przyszłość Waszych Dzieci.

Do zobaczenia
Zespół Ala ma kota