Lip
Wakacyjna oferta Ala ma kota

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 2,5–5 LAT

W wakacje pobijemy słynny rekord i objedziemy cały świat nie w 80, ale w 60 dni.
 W zależności od potrzeb proponujemy opiekę tygodniową, miesięczną lub w pojedyncze dni. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązania pomogą Państwu zaplanować urlopy i wakacyjne wyjazdy.

Oferta wakacyjna naszego Przedszkola to przede wszystkim:
*wspaniała zabawa w grupie rówieśników,
*opieka profesjonalnej kadry pedagogicznej,
*nauka języka angielskiego,
*smaczne posiłki przygotowywane na miejscu,
*gry i zabawy na świeżym powietrzu w ogrodzie,
*kąpiele w basenie na terenie naszych placów zabaw,
*wycieczki w ciekawe miejsca.

Naszą wyprawę dookoła świata zaczniemy w Polsce. Pokażemy Dzieciom góry i jeziora, morze i lasy. Nauczymy tańczyć krakowiaka i „piec” poznańskie rogale marcińskie. Zbierzemy muszelki na bałtyckich plażach i poznamy legendy o smoku wawelskim, złotej kaczce, bazyliszku i o Janie Twardowskim. A potem gdy już każdy otrzyma swój PASZPORT, z kompletem niezbędnych wiz, wyruszymy w daleką wyprawę do Australii i na Antarktydę, do Ameryki, Azji i Afryki.

Podczas podróży sprawdzimy czy ludzie w Australii chodzą „do góry nogami”, zbudujemy igloo, sprawdzimy czy kaktusy naprawdę kłują, nauczymy się jeść pałeczkami i zbadamy czy w Afryce są miejsca gdzie jednak leży śnieg.

Wyprawę zakończymy, tak jak bohater opowieści Juliusza Verne’a, w Europie. Upieczemy włoską pizzę, będziemy się zajadać francuską bagietką i słuchać bajek szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren.

Wakacyjne miesiące to bardzo dobry czas, aby doskonalić język angielski. Pod opieką naszej anglojęzycznej kadry Dzieci stworzą własne „mini rozmówki” – czyli słownik języka angielskiego  przydatny w każdej podróży. Aby udać się w podróż z Alą i jej kotem nie potrzeba walizek i ciężkich plecaków wystarczy dobry humor, bo to podróż za jeden uśmiech.

Zobacz relacje z naszych podróży.