Kwi
Świętujemy „Dzień Rodziny”

Dla wszystkich przedszkolaków Ala ma kota maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem przygotowujemy świąteczne spotkania rodzinne.

W maju kalendarzowo obchodzimy Dzień Mamy, a w czerwcu Dzień Taty. Wiemy, że dzieci wychowują się różnych konfiguracjach rodzinnych, czasami w tak powszechnych już rodzinach patchworkowych, wiemy też o dużym zaangażowaniu babć i dziadziusiów. więc postanowiliśmy zaprosić do Ala ma kota całe rodziny. Zapraszamy nie tylko mamę i tatę, ale też babcię, dziadziusia, ciocię, rodzeństwo czy opiekunów naszych przedszkolaków.

Podczas „Dnia Rodziny” dzieci prezentują przed swoimi bliskimi artystyczne występy, a także swoje talenty wokalne i taneczne. Świętujemy podczas przedszkolnego przyjęcia. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, oraz całej przedszkolnego zespołu. Dobrze jest się spotkać w naszej dużej przedszkolnej rodzinie.