Lut
Nowe przedszkole w Śródmieściu

Bardzo się cieszymy, że dzięki zaufaniu rodziców, ambitnej kadrze i dzięki dobrej współpracy ze wszystkimi, którym zależy na dobrym starcie dzieci, możemy otwierać kolejne przedszkola Ala ma kota.

We wrześniu 2016 r. otworzyliśmy dziewiąte, dwujęzyczne przedszkole. To pierwsze nasze przedszkole  w Śródmieściu, przy ul. Inflanckiej 4c w Warszawie. Przestronne wnętrza Gdański Business Center II, na parterze nowoczesnego budynku i ogromny plac zabaw na świeżym powietrzu, to bardzo dobre miejsce dla naszego przedszkola.

W naszym nowym przedszkolu Ala ma kota wspieramy wszechstronny rozwój dzieci w oparciu o założenia pedagogiki Marii Montessori. To miejsce, gdzie dziecko ma możliwość wyrażania spontanicznej i twórczej aktywności. Nasze cele osiągamy przez nieograniczoną dostępność do materiałów i pomocy edukacyjnych, które angażują rozwój wszystkich zmysłów.

Metoda Montessori uczy odpowiedzialności i niezależności. Głównym jej celem jest pomoc w zaangażowaniu pełnego potencjału każdego dziecka w jego własnym tempie.

W tworzeniu filozofii programowej Ala ma kota Inflancka inspirowalismy się także nurtem rodzicielstwa bliskości (AP-Attachment Parenting) oraz porozumienia bez przemocy (NVC – Nonviolent Communication).

Ambicją naszej marki edukacyjnej, realizowaną od prawie piętnastu lat, jest uczyć, bawić i spełniać dziecięce marzenia. Naszą wizję przedszkola przyjaznego dziecku realizujemy między innymi dzięki poszukiwaniu nowych rozwiązań – czytaj więcej.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice z  kolejnej dzielnicy stolicy mają ułatwiony dostęp do edukacji na najwyższym poziomie, którą gwarantuje marka Ala ma kota.

***

Jednocześnie informujemy, że ze względu na brak porozumienia z Inwestorem EQlibrium sp z o.o. w sprawie wykończenia i przekazania lokalu przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie, podjęliśmy decyzję o odstąpieniu od umowy najmu.

W związku z tym informujemy, że nie otwieramy przedszkola Ala ma kota w biurowcu EQlibrium na Woli. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszym Przedszkolem. Jest nam przykro, że nie będziemy mogli wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i nie możemy roztoczyć opieki edukacyjnej nad Państwa Dziećmi w tej lokalizacji. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa lokalizacja innego – jednego z  dziewięciu – przedszkoli Ala ma kota.

Zarząd Przedszkoli Ala ma kota

nowe przedszkole