Mar
Otwarte zajęcia Pedagogika Marii Montessori w praktyce

Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci w wieku od 2 do 6 lat, którzy są zainteresowani filozofią edukacji Marii Montessori.
KIEDY i GDZIE: 4 marca 2017 r. (sobota) w godzinach 9:30- 12:00
KONIECZNE ZAPISY: kom. 517 903 007 (liczba miejsc ograniczona), e-mail : inflancka@alamakota.edu.pl
Adres warsztatów: Przedszkole Ala m kota, House of Montessori ul: Inflancka 4C (Gdański Business Center)

KOSZT: 50 zł
TEMAT: Pedagogika Marii Montessori, czyli jak swobodnie poznawać świat?
Człowiek od urodzenia nastawiony jest na rozwój i osiągnięcie niezależności. Metoda Montessori pomaga dzieciom i rodzicom w realizacji tego zadania. Jej podstawą jest szanowanie naturalnej indywidualności każdego dziecka w aspekcie rozwoju fizycznego, umysłowego i duchowego.

W trakcie zajęć otwartych chcemy przybliżyć Państwu obszary, które dzieci rozwijają podczas edukacji przedszkolnej oraz ideę wolności wyboru i nauki przez doświadczenie.
DRESS CODE: Prosimy o wygodne stroje i buty na zmianę.

www.alamakota.edu.pl