Kwi
Dzień Otwarty w Royal Wilanów

Zapraszamy na spotkanie w nowym przedszkolu.

Szanowni Rodzice i Sąsiedzi, bardzo dziękujemy, że tak wielu z Was przyszło na nasz marcowy Dzień Otwarty. W związku z tym, że o przedszkole pytają jeszcze inni rodzice, Wasi znajomy, rodzina i sąsiedzi, to serdecznie zapraszam na kolejny Dzień Otwarty w naszym nowym przedszkolu Ala ma kota – House of Montessori w Royal Wilanów – wejście „D”

Spotkajmy się 21 kwietnia, sobota, w godz.10:30–11:30

W naszym przedszkolu trwają intensywne prace budowlane, więc zapraszamy bez dzieci i w strojach bardziej sportowych, niż eleganckich.

Do zobaczenia
+48 797 043 023

INVITATION

Dear Parents and Neighbours, we are happy to invite you to an OPEN DAY in our new preschool Ala ma kota – House of Montessori in Royal Wilanów – entrance “D”

We are meeting on Saturday – 21 of April at 10:30 – 11:30 am

Note that intensive construction works are still being conducted in our preschool, therefore please come without the children and wearing casual, rather than smart (or formal) outfit.

Hoping to see you there!
+48 797 043 023