Sie
Ala ma kota / House of Montessori na Wilanowie otwarte

Ala ma kota – House of Montessori już otwarte. Świętując ten sukces bardzo dziękujemy:

Wszystkim, którzy przez osiem miesięcy byli zaangażowani w budowę naszego przedszkola: architektom, projektantom, project managerowi z Royal Wilanów, dostawcom mebli, sprzętu kuchennego, placu zabaw, a zwłaszcza wykonawcom, bo mieli do nas – bardzo wymagających – wiele cierpliwości.

Dziękujemy też wszystkim urzędom ( Urząd Dzielnicy Wilanów straż pożarna, sanepid ) za sprawną obsługę naszego projektu. Mamy już wszystkie pozwolenia i pozytywne opinie.

Ogromne podziękowania dla Marii Michalskiej, która od początku dbała o wszystko i wszystkich. Zarówno na budowie i podczas merytorycznej pracy nad programem przedszkola.

Przedszkole Ala ma kota od 15 lat uczy i bawi najmłodszych warszawiaków. Już latem otworzymy nasze nowe, dziesiąte przedszkole, w Miasteczku Wilanów – biurowiec Royal Wilanów. Budujemy je wyjątkowo starannie i bezkompromisowo. Ala ma kota / House of Montessori w Royal Wilanów to:

Edukacja:

• sprawdzony program edukacyjny Marii Montessori prowadzony przez profesjonalną kadrę,
  • wykształceni, doświadczeni i uśmiechnięci nauczyciele,
  • dwujęzyczny program nauki języka polskiego i angielskiego,
  • autorskie programy,
  • pomoce naukowe i materiały Montessori wykonane przez najlepszych europejskich dostawców.

Lokal:

• 660 m2 nowoczesnej starannie zaprojektowanej powierzchni w nowoczesnym biurowcu klasy A plus,
  • ogromne – 70 m2;  jasne sale,
  • proste, estetyczne wyposażenie w stylu skandynawskim,
  • duże, otwierane okna przez które zawsze widać zieleń i niebo,
  • nowoczesna wentylacja i klimatyzacja,
  • własna kuchnia,
  • przedszkolny plac zabaw oraz możliwość korzystania z placu miejskiego Royal Wilanów,
  • zapewniamy transport do/z przedszkola własnym busem.

Obiecujemy:

• stwarzać dobrą atmosferę oraz warunki sprzyjające nauce i poznawaniu świata,
  • uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach związanych z dziećmi i edukacją najmłodszych,
  • wspierać Rodziców i Opiekunów oraz dzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami.

As we are billingual – we would also like to invite all children that do no speak Polish.  We are ready to offer international environment for kids and their families.

Zapraszam, zapisz swoje dziecko już dziś.
Miejsca parkingowe specjalnie dla Rodziców naszych przedszkolaków czekają na poziomie -1 klatka D.

+48797 043 023