Sty

Myślisz już o przedszkolu i zastanawiasz się, które wybrać, gdzie Twoje dziecko będzie czuło się dobrze, a Ty ze spokojem pójdziesz  do swoich zajęć, do pracy. W lutym ruszamy z cyklicznymi warsztatami adaptacyjnymi dla wszystkich dzieci, które chcą dołączyć do naszego przedszkola. „Mikstury Tekstury” to zajęcia sensoryczno – artystyczne odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. […]

Wrz

Zaczynamy nowy rok szkolny. W przedszkolach Ala ma kota, jak zawsze, zaplanowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia dydaktyczne, warsztaty, autorskie programy i fantastyczne imprezy.

Mar

Publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącą przyjmowania i nauki dzieci ukraińskich w publicznych szkołach w Polsce.

Sie

1 września 2022 r. otwieramy nowe dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota House of Montessori (już 10 w Warszawie). W doskonałej lokalizacji w nowoczesnym Biurowcu Forest (na granicy Żoliborza i Woli) przy ul. Burakowskiej.

Maj

Już od 20 lat organizujemy dzieciom dobry czas w letnie miesiące. Startujemy 1 lipca, zapraszamy dzieci które skończyły 2,5 roku. Oferujemy pakiety na dwa miesiące (lipiec, sierpień), tygodniowe lub na wybrane dni.